Клиенти

Министерства и държавни институции

Агенция за насърчаване на износа към Министерство на икономиката
Администрация на Президента
Българска национална филмотека
Върховен административен съд
Конституционен съд
Министерски съвет
Министерство на външните работи
Министерство на правосъдието
Народен театър "Иван Вазов" (библиотечен фонд и театрален архив)
Национален статистически институт
Сметна палата

Регионални библиотеки

Регионална библиотека "Априлов-Палаузов"- Габрово
Регионална библиотека "Боян Пенев" - Разград
Регионална библиотека "Георги Раковски" - Ямбол
Регионална библиотека "Дора Габе" - Добрич (прехвърлени данни от ISIS и Кобис)
Регионална библиотека "Емануил Попдимитров" - Кюстендил
Регионална библиотека "Никола Й. Вапцаров"– Кърджали
Регионална библиотека "П. К. Яворов" - Бургас
Регионална библиотека "Петър Стъпов" - Търговище
Регионална библиотека "Сава Доброплодни" - Сливен
Регионална народна библиотека "Иван Вазов" - Пловдив
Регионална народна библиотека "П. Р. Славейков" - Велико Търново (прехвърлени данни от dBase)
Столична библиотека

Специализирани институции, научни центрове, неправителствени организации, фирми

Българска библиотека "Христо Ботев" - Кишинев, Молдова – с интерфейс на руски език
Българска библиотечно-информационна асоциация (ББИА) (Съюз на библиотечните и информационните работници-СБИР)
Български хелзинкски комитет
Висш адвокатски съвет
Военномедицинска академия
Държавен архив - Кюстендил
Институт за изследване на изкуствата при БАН
Институт за рибни ресурси - Варна
Исторически музей "Й. Иванов" – Кюстендил
Исторически музей-Панагюрище
Кирило-методиевски научен център към БАН
Конфедерация на независимите синдикати в България (КНСБ)
Къща музей "Пенчо и Петко Славейкови"
ЛукОйл Нефтохим Бургас АД
Музей на народните художествени занаяти и приложни изкуства – Троян
Национален военноисторически музей (прехвърлени данни от Excel)
Национален дворец на децата
Национален институт на правосъдието
Сдружение "Родители, деца, училище" - Сливен
Софийска градска художествена галерия
Специализирана болница за активно лечение по онкология
Специализирана ортопедична болница - Горна баня
Студио за документални филми "Време"
Съюз на артистите в България
Търговско-промишлена палата - Враца
Фирма "Финистра" – Русе
Фирма за транспортни услуги "Авко" - Русе
Централен съвет на съюза на юристите в България
Централна армейска библиотека
Централна селскостопанска библиотека
Център за академични изследвания - София
Център за независим живот - София
Църковен храм "Успение Богородично" - Кюстендил

Университетски библиотеки

Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство - Пловдив
Богословски Факултет на ББЦ - Стара Загора (прехвърлени данни от АБ)
Богословски Факултет на НАОБЦ - Банкя (прехвърлени данни от АБ)
Висш евангелски богословски институт, Обединен богословски факултет - София (прехвърлени данни от АБ)
Висш евангелски богословски институт, Петдесятен Факултет – София (прехвърлени данни от АБ)
Висше училище Земеделски колеж – Пловдив
Европейско висше училище по икономика и мениджмънт, Пловдив
Колеж по пощи и далекосъбщения
Лесотехнически университет
Медицински университет - Плевен
Медицински университет - София. Филиал "Проф. д-р Иван Митев" - Враца
Нов български университет - София
Софийски университет - Департамент за информация и усъвършенстване на учителите - Британска библиотека (прехвърлени данни от Еxlibris)
Софийски университет, Катедра Библитекознание, научна информация и културна политика - библиотека и учебен клас
Софийски университет, Катедри "Европеистика" и "Публична администрация" - библиотечно-информационен център
Тракийски университет, Централна библиотека - Стара Загора
Тракийски университет. Факултет "Техника и технологии" - Ямбол

Училищни библиотеки

1 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" – Кюстендил
104 ОУ "Захари Стоянов"-София
12 СОУ "Цар Иван Асен II" - София
122 ОУ "Николай Лилиев" - София
125 СОУ "Проф. Боян Пенев" - София
137 СЕУ "Ангел Кънчев" - София
14 СОУ "Проф. Асен Златаров" - София
19 СОУ "Елин Пелин" - София
23 СОУ "Фредерик Жолио Кюри" - София
3 ОУ "Проф. Марин Дринов" - Кюстендил
38 ОУ "Васил Априлов" - София
6 ОУ "Граф Николай П. Игнатиев" - София
6 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" – Кюстендил
73 СОУ "Владислав Граматик" - София
76 СОУ "Уилям Сароян" - София
88 СОУ "Димитър Попниколов" – София
9 Френска езикова гимназия "Алфонс дьо Ламартин" - София
Английска гимназия "Гео Милев" - Русе
Гимназия "Неофит Рилски" – Кюстендил
Гимназия с хуманитарен профил "Св. Кв. Кирил и Методий" - Пловдив
Национален учебен комплекс по култура (Италиански лицей) - София
Национална гимназия за древни езици и култури „Константин-Кирил Философ“
Национална финансово-стопанска гимназия – София
НГХНИ "Константин Преславски" - Варна
ОУ "Св. Климент Охридски" – Ямбол
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - с. Калековец, област Пловдив
ОУ "Христо Смирненски" – Ямбол
ПГИМ "Йордан Захариев" – Кюстендил
Природо-математическа гимназия "Яне Сандански" , гр. Гоце Делчев
Природоматематическа гимназия "Проф. Емануил Иванов" - Кюстендил
Професионална гимназия го строителство, архитектура и геодезия - Велико Търново
Професионална гимназия по електроника "Джон Атанасов" - София
СОУ "Васил Левски", Вълчи дол
СОУ "Петко Росен" – Бургас
СОУ "Христо Ботев" - Русе
Техникум по електротехника - Горна Оряховица
Частна езикова гимназия "Проф. д-р Васил Златарски" - София

Читалищни, градски и общински библиотеки

Градска библиотека "Стоян Дринов" - Панагюрище
Общинска библиотека "Алдин Алдинов" - Раднево
Общинска библиотека "Иван Вазов" - Ботевград
Общинска библиотека "Искра" – Казанлък
Общинска библиотека "Петър Матеев" – Котел
Общинска библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" - Първомай
Общинска библиотека - Горна Оряховица
Читалищна библиотека "Ангел Кънчев 1901" – Русе
Читалищна библиотека "Бачо Киро 1869" – Бяла черква
Читалищна библиотека "Васил Левски 1928" - с. Сандрово (област Русе)
Читалищна библиотека "Васил Левски 1929" - с. Горна Малина (област София)
Читалищна библиотека "Васил Левски 1945" – Русе
Читалищна библиотека "Виделина 1928" - с. Кукорево (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Г. Бенковски 1937" - Русе
Читалищна библиотека "Гоце Делчев 1943"– Равда
Читалищна библиотека "Д-р Петър х. Берон 1926" – София (Район Оборище) (прехвърлени данни от АБ)
Читалищна библиотека "Д. П. Сивков 1870" - Нова Загора
Читалищна библиотека "Джон Атанасов 1928" - с. Бояджик (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Димитър Полянов 1862" - Карнобат
Читалищна библиотека "Димо Николов 1908" - Черноморец
Читалищна библиотека "Захари Стоянов 1937" - Русе
Читалищна библиотека "Зора 1860" - Сливен
Читалищна библиотека "Зора 1894" - Шабла
Читалищна библиотека "Зора 1928"– с. Оризаре (община Несебър)
Читалищна библиотека "Иван Вазов 1872" – Берковица
Читалищна библиотека "Изгрев 1927" - Обзор
Читалищна библиотека "Искра 1869" – Велико Търново
Читалищна библиотека "Искра 1898" - Борово
Читалищна библиотека "Любен Каравелов 1921"– с. Бузовград (община Казанлък)
Читалищна библиотека "Максим Горки 1928" – с. Просена (област Русе)
Читалищна библиотека "Н. Й. Вапцаров 1866" – Благоевград
Читалищна библиотека "Н. Й. Вапцаров 1909" - Ветово (област Русе)
Читалищна библиотека "Н. Й. Вапцаров 1951" - с. Ястребово (област Русе)
Читалищна библиотека "Надежда 1869" – Велико Търново
Читалищна библиотека "Напредък 1869" – Пирдоп
Читалищна библиотека "Напредък 1870" – Лясковец
Читалищна библиотека "Напредък 1884" – Килифарево
Читалищна библиотека "Напредък 1928 г. " - с. Долно Абланово (област Русе)
Читалищна библиотека "Наука 1870" – Троян
Читалищна библиотека "Отец Паисий 1870" - Омуртаг
Читалищна библиотека "Отец Паисий 1896" - Созопол
Читалищна библиотека "Отец Паисий 1905" – Полски Тръмбеш
Читалищна библиотека "П. К. Яворов 1920" – София (Район Слатина)
Читалищна библиотека "Паисий Хилендарски 1927" – Димово
Читалищна библиотека "Пробуда 1901" - с. Николово (област Русе)
Читалищна библиотека "Пробуда 1938" – Свети Влас
Читалищна библиотека "Пробуда 1946" – София (Район Лозенец)
Читалищна библиотека "Пробуда 1952" - с. Черноочене (област Кърджали)
Читалищна библиотека "Просвета 1865" - Гоце Делчев
Читалищна библиотека "Просвета 1888" - Поморие
Читалищна библиотека "Просвета 1892" – Стралджа (прехвърлени данни от АБ)
Читалищна библиотека "Просвета 1909" - Перник, кв. "Църква"
Читалищна библиотека "Просвета 1910" - с. Тенево (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Просвета 1925" - София (кв. Филиповци)
Читалищна библиотека "Просвета 1927" - с. Семерджиево (област Русе)
Читалищна библиотека "Просветен лъч 1905" – Сапарева баня
Читалищна библиотека "Развитие 1869" - Дряново
Читалищна библиотека "Развитие 1869” – Враца
Читалищна библиотека "Развитие 1893" - Белоградчик
Читалищна библиотека "Развитие 1893" - Елхово
Читалищна библиотека "Роден край 1931" - София
Читалищна библиотека "Саморазвитие 1950" – с. Тънково (община Несебър)
Читалищна библиотека "Св. св. Кирил и Методий 1919" – Две могили (област Русе)
Читалищна библиотека "Светлина - Вердикал 1927" - Банкя
Читалищна библиотека "Светлина 1905" - с. Караманово (област Русе)
Читалищна библиотека "Светлина 1921" – София (Район Слатина) (прехвърлени данни от АБ)
Читалищна библиотека "Светлина 1928" - с. Безмер (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Светлина 1928" - с. Скалица (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Светлина 1928" – Гюльовци (община Несебър)
Читалищна библиотека "Светлина 1928"– Кошарица (община Несебър)
Читалищна библиотека "Светлина 1929" - с. Роза (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Светлина 1941" - Генерал Тошево
Читалищна библиотека "Съгласие 1862" - Ямбол
Читалищна библиотека "Съгласие 1890" – Каварна
Читалищна библиотека "Тодор Пеев 1871" – Етрополе
Читалищна библиотека "Тома Кърджиев 1873" - с. Червена вода (област Русе)
Читалищна библиотека "Трезвеност 1870" - Сухиндол
Читалищна библиотека "Трудолюбие 1884" - Бяла (Русенско)
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1898" – Ценово (област Русе)
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1925" - с. Иваново (област Русе)
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1928" - с. Обретеник (област Русе)
Читалищна библиотека "Христо Ботев" - Антоново
Читалищна библиотека "Христо Смирненски 1889" - Златица
Читалищна библиотека "Цвятко Радойнов 1885" – Крън (община Казанлък)